Показать сообщение отдельно
Старый 17.09.2010, 01:38   #110
Will Powi
Новичок
 
Аватар для Will Powi
 
Регистрация: 31.01.2009
Сообщений: 31
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Вероника Елисеева, Ви майже все вірно пишете,але...
ну як не крути, а не рівні суперники ЮВе і БАте. те що вони показали тоді добре гру. я не спорю, те що дали бій, який не очікували, також згоден. але назвати цих суперників рівними це не правильно. про ДК я вам трошки можу розказати: пару сезонів назад *(як Ви пишете)у команді було чортійшо, купа відставок тренерів, купа нікчемних придбань, засилля легіонерів і відсутність гри і результату. я вже писав вам про Тун і про 0 очків в груповому турнірі, про одного українця на полі. команда наша в Європі гриміла в 98-99 роках при Лобановському і при "золотому складі", далі пішов спад і дуже сильний. те що зробив Сьомін - так був ривок, був півфінал в УЄФА, але то був початок відродження ДК. зараз Газаєв поламав все що зробив Сьомін і почав будувати нову команду, під своє бачення гри. в минулому сезоні команда грала набагато гірше, було більше легіонерів, зараз вже пішли позитивні зміни і я сподіваюсь що далі має бути ще краще.
ніхто не скидав Бате з рахунків, я знав що з вами буде дуже складно, але враховуючи суму *$ витрачених на нових гравців, враховуючи яку гру з Аяксом продемонструвала команда, бюджети клубів, вдаховуючи що гра вдома - я сподівався на тяжку, але перемогу ДК, нереалізував Міля пенальті і тепер маємо те що маємо.
тому вітаю я вас і вашу команду з цим результатом, бажав і бажаю вам вийти з групи, але сподіваюсь що ми ще покажемо що *ДК це команда, що Шева це не пусте місце, і що Шитов і інші розказували дурниці (хоча Шитову вже показали який він захисник). звичайно якщо у нас не буде відставки Газаєва, інакше в команди знову буде штопор і чекати нам покращення гри ше треба буде декілька сезонів (((
якщо пишете про засилля легіонерів- подивіться на склад нашого Шахтаря і зрозумієте що з ними щоб конкурувати треба не тільки свої хлопчаки.
а гіркоти в сьогоднішньому вечорі додала ще поразка Карпат 3-4 . *програвали 0-2 по ходу, потім відігрались 3-2 і за 5 хвилин до кінця програли 3-4.
от такі у нас справи!
Will Powi вне форума   Ответить с цитированием Вверх